Vyzkoušeno pro vás značka Roly x značka Adler

trička

Heslo: tričko

ROLY

images

Moje první seznámení, co se týče potisku triček, bylo se značkou Roly (výhradní zastoupení pro ČR a SR má firma Xfer) a na podruhé jsem se seznámila s Adlerem. U obou mám své favority.

Žila jsem v domnění, že trička na potisk nemůžou být slušivá, že jsou to vytahaná trička, která sice zakryjí bříško a špíčky, ale budete se cítit jako ve stanu nebo v pytli. Sama jsem taková trička nosila, když jsem se po narození dětí nevešla do mých přiléhavých triček. A nevejdu se ani teď! No, něco málo jsem zhubla…

Dostalo se ke mne dámské tričko JAMAICA (100 % bavlna, 155 g/m2), značky ROLY, které mne mile překvapilo. Krásně sedne, má svěží střih a nádherné barevné varianty. Nezakryje sice úplně špíčky, ale já se v něm cítím dobře. Existuje i v dětské velikosti, takže se může sladit maminka s dcerou.

Pokud se bude chtít sladit tatínek se synkem, tak mám vyzkoušenou pánskou variantu DOGO PREMIUM (100 % bavlna, 165 g/m2).

V létě jsem nosila tílko LAREDO (100% bavlna, 220 g/m2). Je lepší koupit si popnuté, protože se po pár praních vytáhne o jednu velikost.

Vyzkoušenou mám i variantu s dlouhým rukávem. EXTREME DÁMSKÝ (100% bavlna, 160g/m2). Na tomto tričku miluji dlouhé rukávy, které jsou bez manžet a nekončí přímo u zápěstí, ale dají se vytáhnout až k prstům.

ADLER

120-59

Tričko CITY (100% bavlna, 150 g/m2) od značky ADLER je tričko s velmi krátkým rukávem, ale volné v pase a kolem bříška a sahá až do hloubky boků, takže zakryje špíčky a bříško, ale nemáte pocit, že byste byly jako “ v pytli“. Je velmi slušivé a mohu jen doporučit.

Pro sladění celé rodiny jsem vybrala trička INFINITY (100% bavlna, 180g/m2). Černé lemování výstřihu a rukávu u barevných variant skvěle doplní potisk na tričko. Můžete se přesvědčit zde.

Zdeňka Dobešová
Mou vášní je potisk textilu, pomáhám jednotlivcům i skupinám získat svoji “identitu” v oblečení. Více informací o mne si přečtěte zde >>
Komentáře